English  Русский  Украинский 
Купи себе здоровый сон - Матрас на заказ Киев
ВАЖНОЕ О МАТРАСАХ
Лучшие кровати
НЕДОРОГИЕ МАТРАСЫ
Нам важно знать!
Какую жестоксть матраса Вы предпочитаете?

Що значить ортопедичний матрац (матрас)? 

     Ортопеддичним зазвичай називають матрац, Природне фізіологічне положення хребта на матраціякий дозволяє хребту людини залишатися в природному фізіологічному положенні протягом всього часу сну. Ефект "правильного положення" досягається різними шляхами, і багато виробників матраців докладно роз'яснюють, чому саме їх матраци є по-справжньому ортопедичними.

     Насправді ж, жоден матрац сам по собі не можна назвати ортопедичним.
 
    Властивість ортопедичного, тобто правильного положення хребта характерно не для конкретного матрацу, а для комплексу користувач+матрац.
Цей матрац занадто м'який

Приміром, якщо людину, схильну до повноти покласти на м'який матрац, то цілком очевидно, що матрац прогнеться в середині, і людина буде перебувати у позі шкідливою для хребта .    


Цєй матрац занадто жорсткийЗ іншого боку, худий чоловік, що впав на дуже жорсткому матраці буде знову-таки лежати неправильно. Матрац не буде достатньо прогинатися, і як наслідок - хребет буде в вигнутому положенні.
Правильне положення тіла на матраці


Тому, для того що б придбаний Вами матрац був ортопедичним саме для Вас необхідно співвідносити Вашу вагу і властивості конкретного матраца. З більш докладною інформацією про те як вибрати ортопедичний матрац Ви можете ознайомитися тут.

    

     Найголовніше в матраці - це те, щоб Вам було на ньому зручно. Матрац не повинен бути занадто м'яким або занадто жорстким. Поняття зручності в значній мірі суб'єктивно, тому орієнтуйтеся не тільки на загальні поради, а й на Ваші особисті уподобання. Відвідайте найближчий магазин і полежте на різних моделях (жорсткі, м'які) матраців.

Нужна консультация?
Мебельная фабрика ВИКА
НОВОСТИ / АКЦИИ
Хиты продаж!