English  Русский  Украинский 
Купи себе здоровый сон - Матрас на заказ Киев
ВАЖНОЕ О МАТРАСАХ
Лучшие кровати
НЕДОРОГИЕ МАТРАСЫ
Нам важно знать!
Какую жестоксть матраса Вы предпочитаете?

Як дізнатися розмір матрацу для вашого ліжка.

      Невірно підібраний розмір матрацу може привести до не дуже приємним наслідків. Наприклад, матрац може виявитися маленьким і доставляти незручності уві сні, тобто буде їздити по ліжку, коли Ви будете перевертатися. Або навпаки матрац виявиться великим і не поміститься у Ваше ліжко. Звичайно, якщо у Вас залишився старий матрац, Ви можете його поміряти і замовити такий же новий, але що робити, якщо старого матраца вже немає?

Поміряйте рулеткою розмір матраца     Якщо матрац, призначений для ліжка, то Вам необхідно поміряти рулеткою внутрішній розмір ліжка - це і буде розміром необхідного Вам матраца.

     Можливо у вас замість ліжка - каркас для матраца (ортопедична основа, ортопедична підставка). У такому випадку Ви будете класти Ваш матрац на каркас (без бортиків). Тоді Вам необхідно поміряти рулеткою зовнішній розмір каркасу. І Ви дізнаєтесь потрібний Вам розмір Вашого матраца.

     І будь-то у Вас стандартний розмір ліжка або нестандартний розмір ліжка ви завжди точно будете знати, який розмір матраца вам необхідно придбати для Вашого ліжка або ортопедичної основи.

Нужна консультация?
Мебельная фабрика ВИКА
НОВОСТИ / АКЦИИ
Хиты продаж!